Уотфорд - Манчестер Юнайтед (15 вересня 2018) дивитися онлайн

• Кінохроніки: 7 (30)

0

0

В рамках англійської Прем'єр-ліги «Уотфорд» битиметься з «Манчестером Юнайтед». «Шершні» знаходяться у відмінній формі і прекрасному настрої. У всіх 4-х попередніх турах АПЛ вони виявилися сильнішими за своїх опонентів, в результаті чого заробили 12-ть очок. Остання гра за участю «золотих хлопчиків» відбулася 2 вересня. Гравці «Уотфорда» билися з футболістами «Тоттенхема». Шершні набагато менше володіли м'ячем і програвали по ходу протистояння, проте в результаті все-таки змогли здобути вольову перемогу 2-1. А ось «червоні дияволи» щось поки не можуть знайти свою гру. В даний момент вони знаходяться в самій середині турнірної таблиці і постараються зробити все, щоб піднятися вище. Після двох поразок «манкуніанці» змогли хоч трохи реабілітуватися перед своїми фанатами, здолавши в останньому турі «Бернлі» 2-0. Уже в першому таймі підопічні Жозе Моурінью змогли двічі «прошити» ворота голкіпера «кларетових», 31-річного Джо Харта. У другій «45-хвилині» у «манкуніанців» була можливість ще збільшити розрив у рахунку, але Погба не зумів реалізувати 11-метровий. На 71-й хвилині гравець «Манчестера», 20-річний темношкірий нападник Маркус Решфорд, отримав червону картку. Однак це не врятувало «Бернлі» від поразки. 2-0 на користь «червоних».
15 сентября 2018 Дата виходу в Росії: 15, вересня 2018
90 мин Час: 90 хв
оригинальный (русский) Переклад українською мовою: оригінальний (російський)
  • 15-09-2018
  • 0
  • 7 550

Дивитися онлайн Уотфорд - Манчестер Юнайтед (Англія. Прем'єр-Ліга) від 15 вересня 2018 безкоштовно в хорошій якості

Якщо Ви завітали до нас, то ви знайшли те, що шукали, на цій сторінці Ви можете подивитися пряму трансляцію матчу Уотфорд - Манчестер Юнайтед (Англія. Прем'єр-Ліга) сьогодні 15 вересня 2018 роки онлайн безкоштовно без реклами і в хорошій якості HD 720 і 1080p. Також ми надаємо безкоштовний доступ до плеєра з комп'ютера, телефону, і навіть ТВ і планшета.